סוכנות דיגיטל - בידול bidul
מה הבידול שלך?

פרסום בטאבולה – המדריך המקיף ביותר

Taboola היא פלטפורמת נייטיב מובילה המספקת למפרסמים אפשרות להגיע לקהלים באמצעות תוכן ממומן ומאמרים מומלצים. עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים חודשיים, Taboola מציעה את אחת מרשתות הפרסום הגדולות בעולם, מה שהופך אותה לפלטפורמה אידיאלית לעסקים המעוניינים להרחיב את טווח ההגעה שלהם ולהניב המרות.

במדריך המקיף הזה, נסקור מקרוב על פרסום בטאבולה, מהי טאבולה, איך היא פועלת וכיצד תוכלו להפיק את המרב מהפרסום בפלטפורמה.

מה זה טאבולה?

Taboola היא פלטפורמת נייטיב שעוזרת לחבר משתמשים עם תוכן שהם צפויים למצוא מעניין ומרתק. הפלטפורמה פועלת על ידי הצגת למשתמשים סדרה של מאמרים מומלצים ותוכן ממומן, הנבחרים על סמך תחומי העניין והתנהגות הגלישה שלהם.

משתמשים יכולים לגשת לתוכן של Taboola דרך מגוון אתרים ואפליקציות שונות, כולל מפרסמים, אתרי חדשות ואמצעי מדיה דיגיטליים אחרים. המשמעות היא שכמפרסם יש לך הזדמנות להגיע לקהל עצום דרך רשת השותפים של Taboola.

פרסום בטאבולה

איך טאבולה עובדת

Taboola משתמשת באלגוריתם קנייני כדי להתאים למשתמשים תוכן שרלוונטי לתחומי העניין ולהתנהגות הגלישה שלהם. הפלטפורמה לוקחת בחשבון מגוון גורמים, כולל מיקום המשתמש, סוג המכשיר שבו הוא משתמש והיסטוריית הגלישה האחרונה שלו.

Taboola לוקח בחשבון גם גורמים כמו תוכן המאמר, המפרסם וסוג הקהל שהוא צפוי למשוך. זה מבטיח שלמשתמשים יוצג רק תוכן שרלוונטי לתחומי העניין שלהם, ושמפרסמים יכולים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה יותר.

יצירת קמפיין פרסום בטאבולה – תמונות + סרטון

קמפיין פרסום בטאבולה
פרסום בטאבולה
קמפיין פרסום בטאבולה
קמפיין פרסום בטאבולה

קמפיין פרסום בטאבולה

היתרונות של פרסום ב-Taboola

 • להגיע לקהל גדול ומעורב: עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים חודשיים, Taboola מציעה את אחת מרשתות הפרסום הגדולות בעולם. זה אומר שאתה יכול להגיע לקהל עצום עם הקמפיינים שלך.
 • מקד לקהל שלך ביעילות: האלגוריתם של Taboola לוקח בחשבון מגוון גורמים בעת בחירת תוכן למשתמשים, כולל מיקומם, סוג המכשיר והיסטוריית הגלישה האחרונה שלהם. זה מאפשר לך להגיע לקהל היעד שלך בצורה יעילה יותר.
 • עודד המרות: פורמט התוכן המומלץ של Taboola אומר שמשתמשים נוטים יותר לעסוק במודעה שלך, מה שמגדיל את הסבירות שהם יבצעו המרה.
 • חסכוני: Taboola פועלת לפי מודל עלות לקליק (CPC), כלומר אתה משלם רק כאשר מישהו לוחץ על המודעה שלך. זה הופך אותה לדרך חסכונית להגיע לקהל גדול ולהניב המרות.

פרסום בטאבולה

פרסום באטבולה – איך מתחילים

כדי להתחיל עם פרסום ב-Taboola, תצטרך ליצור חשבון בפלטפורמה ולהגדיר את הקמפיין הראשון שלך. להלן מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך להתחיל:

 1. צור חשבון: בקר באתר Taboola וצור חשבון. תצטרך לספק מידע בסיסי על העסק שלך, כולל שמך, כתובת הדוא"ל ופרטי התשלום שלך.
 2. הגדר את הקמפיין שלך: לאחר שיצרת את חשבונך, תוכל להגדיר את הקמפיין הראשון שלך. Taboola תדריך אותך בתהליך, ותצטרך לספק מידע כגון קהל היעד, התקציב ופורמט המודעה שלך.
 3. בחר את פורמט המודעה שלך: Taboola מציעה מגוון פורמטים שונים של פרסום, כולל מודעות לתצוגה, מודעות נייטיב ותוכן ממומן. בחר את הפורמט המתאים ביותר ליעדי הפרסום ולתקציב שלך.
 4. צור את המודעה שלך: תצטרך ליצור את המודעה שלך באמצעות הכלי לבניית מודעות של Taboola. אתה יכול להשתמש בתמונות, טקסט ואלמנטים יצירתיים אחרים כדי לבלוט את המודעה שלך. ודא שהמודעה שלך ברורה ותמציתית, ושהיא מעבירה בבירור את המסר שאתה רוצה להעביר.
 5. הגדר את התקציב שלך: תצטרך להגדיר תקציב עבור הקמפיין שלך, שיקבע כמה אנשים יראו את המודעה שלך ובאיזו תדירות היא תוצג. Taboola פועלת לפי מודל עלות לקליק (CPC), כך שתשלם רק כאשר מישהו ילחץ על המודעה שלך.
 6. הפעל את הקמפיין שלך: לאחר שיצרת את המודעה שלך והגדרת את התקציב שלך, אתה מוכן להשיק את הקמפיין שלך. Taboola תתחיל להציג את המודעה שלך למשתמשים שסביר להניח שיתעניינו במוצר או בשירות שלך.
 7. עקוב אחר הקמפיין שלך: חשוב לעקוב אחר הקמפיין שלך באופן קבוע כדי לראות את ביצועיו ולבצע את ההתאמות הנדרשות. Taboola מספקת ניתוח ודיווח מפורטים, כך שתוכל לראות כמה אנשים לוחצים על המודעה שלך, כמה אתה מוציא ואיזו תשואה אתה מקבל על ההשקעה שלך.

פרסום בטאבולה

שיטות עבודה מומלצות לפרסום בטאבולה

 • הכר את הקהל שלך: הבנת קהל היעד שלך היא המפתח להפקת המרב מהפרסום ב-Taboola. קח את הזמן כדי לחקור את הקהל שלך ולהבין באיזה סוג תוכן הם צפויים להתעניין. זה יעזור לך ליצור מודעות בעלות יעילות רבה יותר ובסבירות גבוהה יותר להניב המרות.
 • השתמש בתמונות ובאלמנטים יצירתיים באיכות גבוהה: התמונות והאלמנטים היצירתיים שבהם אתה משתמש במודעה שלך חשובים, מכיוון שהם יעזרו לבלוט את המודעה שלך ולמשוך את תשומת הלב של אנשים. השתמש בתמונות באיכות גבוהה וודא שהן רלוונטיות למוצר או לשירות שלך.
 • שמור על המודעה שלך ברורה ותמציתית: ודא שהמודעה שלך ברורה ותמציתית, ושהיא מעבירה את המסר שאתה רוצה להעביר. השתמש בשפה פשוטה וישירה והימנע משימוש בז'רגון או במונחים טכניים שאנשים אולי לא מבינים.
 • בדוק ובצע אופטימיזציה: אל תפחד לבדוק פורמטים שונים של מודעות ואלמנטים יצירתיים כדי לראות מה עובד הכי טוב. Taboola מספקת ניתוח מפורט, כך שתוכל לראות את ביצועי המודעות שלך ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות.

פרסום בטאבולה

הכוח של אפשרויות המיקוד המתקדמות של Taboola

אחד היתרונות המרכזיים של פרסום ב-Taboola הוא אפשרויות המיקוד המתקדמות שלו. עם Taboola, תוכל למקד את המודעות שלך על סמך מגוון גורמים, כולל:

 • מידע דמוגרפי: Taboola מאפשר לך למקד את המודעות שלך על סמך מידע דמוגרפי, כגון גיל, מגדר ומיקום. זה עוזר לך להגיע לאנשים הנכונים עם המודעות שלך ולהגדיל את הסבירות להמרות.
 • תחומי עניין והתנהגויות: Taboola מאפשרת לך גם למקד את המודעות שלך על סמך תחומי העניין וההתנהגויות של קהל היעד שלך. לדוגמה, אתה יכול למקד למשתמשים שמתעניינים בנסיעות, טכנולוגיה או ספורט. זה עוזר לך להגיע לאנשים שיש להם סיכוי גבוה יותר להתעניין במוצר או בשירות שלך.
 • מיקוד לפי הקשר: טכנולוגיית המיקוד לפי הקשר של Taboola משתמשת בלמידת מכונה כדי להבין את התוכן של דף אינטרנט ולהתאים את המודעה שלך לקהל הרלוונטי ביותר. זה עוזר להבטיח שהמודעה שלך תוצג לאנשים הנכונים בזמן הנכון, ומגבירה את האפקטיביות שלה.
 • מיקוד מחדש: Taboola גם מאפשר לך למקד מחדש משתמשים שקיימו אינטראקציה עם המותג שלך בעבר. לדוגמה, אתה יכול להציג מודעה למישהו שביקר באתר שלך או עסק בחשבונות המדיה החברתית שלך. זה עוזר לך להגיע לאנשים שיש להם סיכוי גבוה יותר להתעניין במוצר או בשירות שלך, ולהניב שיעורי המרה גבוהים יותר.

היתרונות של פרסום בטאבולה / פרסום נייטיב

פורמט הפרסום נייטיב של Taboola מציע מספר יתרונות מרכזיים על פני פרסום מסורתי לתצוגה. הטבות אלו כוללות:

 • מעורבות מוגברת: מודעות נייטיב משתלבות בצורה חלקה בתוכן של דף אינטרנט, מה שהופך אותן לפחות פולשניות ויותר מושכות ממודעות תצוגה מסורתיות. זה עוזר להגדיל את הסבירות שאנשים ילחצו על המודעה שלך ויתקשרו עם המותג שלך.
 • חווית משתמש משופרת: המודעות המותאמות של Taboola נועדו לספק חווית משתמש טבעית ואורגנית יותר. זה עוזר להפחית את מספר המשתמשים שיחסמו או יתעלמו מהמודעות שלך, מה שמגדיל את טווח ההגעה והאפקטיביות של הקמפיין שלך.
 • שיעורי קליקים גבוהים יותר: הוכח שהמודעות הנייטיב של Taboola בעלות שיעורי קליקים גבוהים יותר בהשוואה למודעות תצוגה מסורתיות. זה נובע מהפורמט המרתק והטבעי יותר שלהם, שעוזר למשוך את תשומת הלב של המשתמשים ולהניב יותר קליקים.
 • החזר ROI טוב יותר: עם מעורבות גבוהה יותר ושיעורי קליקים גבוהים יותר, פרסום ב-Taboola יכול לספק החזר טוב יותר על ההשקעה בהשוואה לצורות פרסום אחרות. זה הופך את Taboola לפלטפורמה אידיאלית לעסקים המעוניינים להשיג את יעדי השיווק שלהם ולהניב המרות.

הגדל את מאמצי הפרסום שלך עם כלי הניתוח והאופטימיזציה של Taboola

Taboola מספקת כלי ניתוח ואופטימיזציה רבי עוצמה שיעזרו לך למקסם את מאמצי הפרסום שלך. כלים אלה כוללים:

 • דיווח בזמן אמת: Taboola מספק דיווח בזמן אמת, כך שתוכל לראות את ביצועי המודעות שלך בזמן אמת. זה מאפשר לך לקבל החלטות מהירות ויעילות לגבי הקמפיין שלך, ולבצע את כל ההתאמות הנדרשות.
 • ניתוח מפורט: Taboola מספקת גם ניתוח מפורט, כולל נתונים על שיעורי קליקים, שיעורי המרות ועלות לקליק. זה עוזר לך להבין את הביצועים של הקמפיין שלך ולקבל החלטות מושכלות לגבי אופן האופטימיזציה של מאמצי הפרסום שלך.
 • בדיקת A/B: Taboola מאפשרת לך לבצע בדיקות A/B כדי לקבוע את פורמט המודעה והאלמנטים הקריאייטיבים היעילים ביותר. זה עוזר לך לבצע אופטימיזציה של המודעות שלך לביצועים מקסימליים ולהשיג את יעדי השיווק שלך.
 • ניהול הקמפיין: Taboola מספק ממשק ידידותי למשתמש לניהול הקמפיינים שלך, מה שמקל על יצירה, השקה ואופטימיזציה של המודעות שלך.

5 השאלות והתשובות הנפוצות ביותר על פרסום בטאבולה

מה זה Taboola?

תשובה: Taboola היא פלטפורמת גילוי תוכן ופרסום נייטיב מובילה המסייעת לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם באמצעות המלצות מותאמות אישית ורלוונטיות. הפלטפורמה של Taboola משתמשת בטכנולוגיית למידת מכונה כדי להתאים פרסומות לתוכן רלוונטי ומספקת ניתוח מפורט כדי לעזור לעסקים לייעל את מאמצי הפרסום שלהם.

כיצד עובדת Taboola?

תשובה: Taboola פועלת על ידי הצגת מודעות נייטיב למשתמשים בזמן שהם גולשים באינטרנט. המודעות מותאמות אישית ורלוונטיות לתחומי העניין וההתנהגויות של המשתמש, מה שמגדיל את הסבירות שהוא ילחץ על המודעה ויתקשר עם המותג. טכנולוגיית למידת המכונה של Taboola מנתחת את התוכן של דף אינטרנט כדי לקבוע את הקהל הרלוונטי ביותר ולהתאים את המודעה שלך למשתמשים הנכונים.

מהם היתרונות של פרסום בטאבולה?

תשובה: היתרונות של פרסום ב-Taboola כוללים מעורבות מוגברת, שיעורי קליקים גבוהים יותר, החזר טוב יותר על השקעה וגישה לאפשרויות מיקוד מתקדמות ולכלי ניתוח. פורמט הפרסום הנייטיב של Taboola נועד לספק חווית משתמש טבעית ואורגנית יותר, מה שעוזר להגדיל את הסבירות שאנשים יתקשרו עם המותג שלך.

כיצד אוכל למקד את המודעות שלי ב-Taboola?

תשובה: Taboola מציעה אפשרויות מיקוד מתקדמות המאפשרות לך למקד את המודעות שלך על סמך מידע דמוגרפי, תחומי עניין והתנהגויות, מיקוד לפי הקשר ומיקוד מחדש. אתה יכול גם להשתמש בכלי הניתוח והאופטימיזציה של Taboola כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי מאמצי הפרסום שלך ולמקסם את התוצאות שלך.

האם פרסום בטאבולה מתאים לעסק שלי?

תשובה: פרסום בטאבולה מתאים לעסקים מכל הגדלים והענפים המעוניינים להגיע לקהל היעד שלהם באמצעות המלצות מותאמות אישית ורלוונטיות. בין אם אתה מחפש להגביר את המודעות למותג, להוביל תנועה לאתר שלך או ליצור לידים, אפשרויות המיקוד המתקדמות של Taboola, פורמט הפרסום המקומי וכלי הניתוח יכולים לעזור לך להשיג את יעדי השיווק שלך.

סיכום המאמר

Taboola היא פלטפורמת פרסום נייטיב מובילה המשתמשת בטכנולוגיית למידת מכונה כדי להתאים פרסומות לתוכן רלוונטי ולספק המלצות מותאמות אישית ורלוונטיות למשתמשים. הפלטפורמה מציעה אפשרויות מיקוד מתקדמות וכלי ניתוח שיעזרו לעסקים לייעל את מאמצי הפרסום שלהם ולהגיע לקהל היעד שלהם. פרסום ב- Taboola יכול לספק יתרונות כמו מעורבות מוגברת, שיעורי קליקים גבוהים יותר, החזר טוב יותר על השקעה וגישה לאפשרויות מיקוד מתקדמות וכלי ניתוח. Taboola מתאימה לעסקים מכל הגדלים והענפים המעוניינים להשיג את יעדי השיווק שלהם באמצעות המלצות מותאמות אישית ורלוונטיות.

כאן תוכלו להכנס לאתר הרישמי של טאבולה

במידה ותרצו סוכנות דיגיטל שתעזור לכם לפרסם בטאבולה תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר כאן >>>

תוכן העניינים

צריכים פרטנר לדיגיטל?

מלאו את הפרטים וניצור אתכם קשר

cloudways
נמאס לכם שהאתר שלכם איטי?
רוצים אתר מהיר יותר מחמקן?

גם עם 0 ידע טכני ומקצועי תוכלו לפתוח בעצמכם אחסון אתר מהיר עם תמיכה 24/7 של נציג אנושי! ואם אתם צריכים עזרה בפתיחת חשבון תפנו אלינו ונעזור.

סוכנות דיגיטל - בידול bidul

בידול - סוכנות דיגיטל

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?