סוכנות דיגיטל - בידול bidul
מה הבידול שלך?

קלאודוויז – Cloudways | אחסון האתרים המהיר בעולם

אירוח בענן הפך יותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר עסקים מעבירים את פעילותם לענן. קלאודוויז היא חברה שנמצאת בחוד החנית של המגמה, המציעה פלטפורמה ייחודית וידידותית לניהול והרחבת אפליקציות מבוססות ענן.
קלאודוויז – היא אחסון האתרים המהיר והטוב בעולם נכון להיום. אם אתם צריכים אתר מהיר, שירות לקוחות 24/7 שפותר כל בעיה, ממשק ידידותי ומחירים בדיחה כנראה שיש לכם בינגו.
במאמר זה, נסקור מקרוב מה מייחד את Cloudways מחברות אחסון אתרים אחרות ומדוע היא הופכת במהירות למועדפת בקרב מפתחים ובעלי עסקים כאחד.
רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

סרטון הסבר מקיף על קלאודוויז

כוח הבחירה: גמישות פלטפורמת Cloudways

אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר של Cloudways היא הגמישות של הפלטפורמה שלה. בניגוד לחברות אחסון אתרים רבות אחרות, המגבילות את המשתמשים לסוג מסוים של שרת או תשתית, Cloudways מאפשרת למשתמשים לבחור מתוך מגוון ספקי ענן, לרבות שירותי האינטרנט של Amazon, Google Cloud ו-DigitalOcean. המשמעות היא שלמשתמשים יש את החופש לבחור את הספק המתאים ביותר לצרכיהם, בין אם זה מבוסס על עלות, ביצועים או מיקום.

טבלת השוואה בין קלאודוויז לבין החברות המובילות בשוק העולמי.

פיצ'רים ואפשרויות קלאודוויז אמזון (AWS) גוגל (GCP) מייקרוסופט Azure
תמחור החל מ-$10 לחודש תשלום לפי צריכה תשלום לפי צריכה תשלום לפי צריכה
מיקומי שרתים 70+ מיקומים 24 מיקומים 20+ מיקומים 60+ מיקומים
קלות שימוש פלטפורמה ידידותית למשתמש התקנה מורכבת למתחילים דורש קצת ידע טכני נדרש ידע טכני
סקיילביליות / גמישות גמישה מאוד וסקיילבילית גמישה גמישה וסקיילבילית גמישה וסקיילבילית
אבטחה שכבות אבטחה מרובות תכונות אבטחה ברמה גבוהה תכונות אבטחה ברמה גבוהה תכונות אבטחה ברמה גבוהה
שירות לקוחות תמיכה 24/7 באמצעות צ'אט חי תמיכה מוגבלת מאוד תמיכה מוגבלת מאוד תמיכה בטלפון / צ'אט 24/7

חשוב לציין שלכל ספק אחסון בענן יש את היתרונות והחולשות שלו. לכן, מומלץ להעריך את התכונות של כל ספק ולקבוע איזה מהם עונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים והדרישות הספציפיות שלך.
הסיבה שלא הכנסנו להשוואה את החברות הישראליות מכיוון שהן לא מספקות ברוב המקרים אפילו חצי מהחוזק של השרתים המספקים החברות בינלאומיות ולא את השירות הזמין שהצגנו כאן.

רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

קלות שימוש: הממשק האינטואיטיבי של Cloudways

יתרון מרכזי נוסף של Cloudways הוא הממשק האינטואיטיבי שלה. הפלטפורמה נועדה להיות קלה לשימוש, גם למי שלא מתמצא בטכנולוגיה במיוחד. מלוח המחוונים, משתמשים יכולים להפעיל בקלות שרתים, לנהל יישומים ולנטר ביצועים. Cloudways מציעה גם מגוון רחב של כלים ותכונות כדי להפוך את תהליך הניהול של אפליקציה מבוססת ענן לפשוטה ככל האפשר, כולל גיבויים אוטומטיים, קנה מידה בלחיצה אחת ומערכת מטמון מובנית.

Cloudways

תמיכה ע"י מומחה 24/7 עם Cloudways

Cloudways ידועה בתמיכת הלקוחות המצוינת שלה, הזמינה 24/7. צוות המומחים המסור של החברה זמין תמיד כדי לסייע למשתמשים בכל בעיה או שאלה שיש להם. Cloudways מציעה גם בסיס ידע עם מגוון רחב של מדריכים ומאמרים כדי לעזור למשתמשים לפתור בעיות נפוצות. בנוסף, הפלטפורמה מציעה אפשרות להקים סביבת סטייינג לבדיקות ופיתוח, המאפשרת למשתמשים לבצע שינויים באתר האינטרנט שלהם מבלי להשפיע על האתר החי שלהם.

רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

התשתית הגמישה של Cloudways

מדרגיות היא היבט מכריע בכל פלטפורמת אירוח אתרים, ו-Cloudways מצטיינת בתחום זה. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים להגדיל בקלות את התשתית שלהם כשהצרכים שלהם משתנים, בין אם זה אומר הוספת שרתים נוספים, הגדלת אחסון או שדרוג לתוכנית חזקה יותר. Cloudways מציעה גם מגוון כלים ותכונות שיעזרו למשתמשים לנהל את המשאבים שלהם בצורה יעילה יותר, כגון קנה מידה אוטומטי ואיזון עומסים.

אבטחה: אמצעים מקיפים של Cloudways

אבטחה היא בעדיפות עליונה עבור Cloudways, והחברה נוקטת במספר צעדים כדי להבטיח שהנתונים והאפליקציות של המשתמשים בטוחים. הפלטפורמה כוללת תכונות אבטחה מובנות כגון אישורי SSL, אימות דו-גורמי ורישום הלבנה של IP, כמו גם תיקוני אבטחה ועדכוני אבטחה רגילים. בנוסף, השרתים של Cloudways ממוקמים במרכזי נתונים מאובטחים התואמים לתקנים בתעשייה.

תכונות מתקדמות למיטוב ביצועים: מטמון מובנה ו-CDN של Cloudways

ככל שעסקים גדלים, הופך להיות חשוב שתהיה מערכת לניהול ושיתוף פעולה עם צוות. Cloudways מציעה פתרון לכך עם תכונת ניהול הצוות שלה, המאפשרת למשתמשים להוסיף חברי צוות ולהקצות להם תפקידים ורמות גישה ספציפיות. המשמעות היא שלאנשים הנכונים יש גישה למשאבים הנכונים והם יכולים לעבוד יחד בצורה יעילה יותר. בנוסף, Cloudways מציעה את היכולת להגדיר מספר שלבים לפיתוח, בדיקה והפקה, מה שמקל על צוותים לעבוד על היבטים שונים של פרויקט בו זמנית, מבלי להפריע זה לעבודתו של זה.

רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

גיבויים אוטומטיים ושחזור מאסון: רשת הביטחון של Cloudways

אובדן נתונים יכול להיות סיוט עבור כל עסק, המציע מגוון תכונות כדי להבטיח שהנתונים של המשתמשים בטוחים וניתנים לשחזור. אחת התכונות הללו היא מערכת הגיבוי האוטומטית, המאפשרת למשתמשים לתזמן גיבויים קבועים של הנתונים והיישומים שלהם. Cloudways מציעה גם אפשרות שחזור בלחיצה אחת, מה שמקל על שחזור נתונים במקרה חירום. משמעות הדבר היא שמשתמשים יכולים להיות שקט נפשי בידיעה שהנתונים שלהם מאובטחים, ויכולים לשחזר אותם במהירות אם משהו ישתבש.

אופטימיזציה של עלויות עם Cloudways: תשלום לפי ביצוע וכלים לניהול עלויות

עלות היא שיקול מרכזי עבור כל עסק, ו-Cloudways מציעה מספר פיצ'רים שיעזרו למשתמשים לשמור על ההוצאות שלהם. הפלטפורמה משתמשת במודל תמחור של תשלום לפי דרכו, מה שאומר שמשתמשים משלמים רק עבור המשאבים שהם משתמשים בהם. זה יכול לעזור לעסקים לחסוך כסף, במיוחד בתקופות איטיות. Cloudways מציעה גם מגוון כלים לניהול עלויות, כמו היכולת להגדיר תקציבים ולנטר את השימוש, מה שיכול לעזור למשתמשים להישאר בתקציב שלהם ולמטב את ההוצאות שלהם.

Cloudways

אינטגרציה עם יישומים פופולריים: הפלטפורמה הפתוחה של Cloudways

Cloudways תוכננה להיות פלטפורמה פתוחה, מה שאומר שניתן לשלב אותה בקלות עם מגוון רחב של יישומים וכלים פופולריים. זה כולל מערכות ניהול תוכן פופולריות כמו וורדפרס ומג'נטו, כמו גם פלטפורמות מסחר אלקטרוני כמו Shopify ו-WoCommerce. זה מקל על המשתמשים להגדיר ולנהל את החנות המקוונת, הבלוג או סוג אחר של אתר אינטרנט, מבלי לדאוג לבעיות תאימות.

Cloudways ו-SEO: אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא היבט מכריע בכל עסק מקוון, מכיוון שהוא עוזר להגביר את הנראות ולהוביל תנועה לאתר. Cloudways מבינה את החשיבות של SEO ומציעה מספר תכונות שיעזרו למשתמשים לבצע אופטימיזציה של האתר שלהם למנועי חיפוש. לדוגמה, Cloudways מציעה אפשרות להפעיל את מודול Apache mod_rewrite, המאפשר למשתמשים ליצור כתובות URL מותאמות אישית ולשפר את הקריאות של כתובות האתר שלהם הן עבור המשתמשים והן עבור מנועי החיפוש.

רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

Cloudways ואבטחה: הגנה על האתר שלך מאיומי סייבר

אבטחה היא עניין מרכזי עבור כל אתר אינטרנט, ו-Cloudways לוקחת זאת ברצינות רבה. הפלטפורמה מציעה מספר תכונות אבטחה מובנות להגנה על הנתונים והאפליקציות של המשתמשים מפני איומי סייבר. לדוגמה, Cloudways מציעה אפשרות לאפשר אימות דו-גורמי, מה שמוסיף שכבת אבטחה נוספת לתהליך הכניסה. הפלטפורמה מציעה גם את היכולת להגדיר רשימת IP הלבנה, המאפשרת למשתמשים לחסום גישה לאתר שלהם מכתובות IP ספציפיות.

עננים ומהירות: אופטימיזציה של זמני הטעינה של האתר שלך

מהירות האתר היא היבט קריטי בחוויית משתמש ומשחקת תפקיד מרכזי בקידום אתרים. Cloudways מציעה מספר תכונות שיעזרו למשתמשים לייעל את זמני הטעינה של האתר שלהם. לדוגמה, הפלטפורמה מציעה אפשרות לאפשר את מערכת ה-caching המובנית, שיכולה לזרז משמעותית את זמני הטעינה של הדפים. Cloudways מציעה גם אפשרות לאפשר רשת מסירת תוכן (CDN), שיכולה לשפר את הביצועים על ידי אחסון במטמון והגשת תוכן ממיקום קרוב יותר למשתמש.

קלאודוויז וסקיילביליות: הגדלת האתר שלך ככל שהעסק שלך גדל

סקיילביליות חיונית לכל עסק מקוון, מכיוון שהיא מאפשרת לאתר לצמוח ולהתאים את עצמו לצרכים המשתנים. Cloudways מציעה מספר תכונות שיעזרו למשתמשים להרחיב את התשתית שלהם ככל שהעסק שלהם גדל. לדוגמא, הפלטפורמה מציעה אפשרות לאפשר קנה מידה אוטומטי, המאפשר לשרתים לבצע קנה מידה אוטומטי של הגדלה או הקטנה בהתאם לתעבורה. Cloudways מציעה גם אפשרות לאפשר איזון עומסים, המחלק תעבורה על פני מספר שרתים כדי לשפר את הביצועים והאמינות.

Cloudways

לסיכום: הפתרון המקיף של Cloudways לניהול יישומים מבוססי ענן

Cloudways הוא פתרון מקיף לניהול ושינוי קנה מידה של יישומים מבוססי ענן. הפלטפורמה מציעה ממשק ידידותי למשתמש, תשתית גמישה ותמיכה מומחים כדי להקל על עסקים בכל גודל להשיק ולנהל את אתרי האינטרנט שלהם. Cloudways מציעה גם תכונות מתקדמות כגון אוטומציה, כלים לניהול עלויות ואינטגרציה עם אפליקציות פופולריות, מה שהופך אותה לפתרון הכל-באחד לניהול יישומים מבוססי ענן. עם Cloudways, עסקים יכולים להתמקד בהגדלת הנוכחות המקוונת שלהם, במקום לדאוג לגבי הטכניות של ניהול אתר אינטרנט. Cloudways הייתה הבחירה הנכונה עבור עסקים רבים המחפשים לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם, וקל להבין מדוע. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של תכונות המקלות על השקה, ניהול והרחבה של יישומים מבוססי ענן, תוך מתן רמה גבוהה של אבטחה, ביצועים ותמיכה. בין אם אתה עסק קטן או ארגון גדול, Cloudways היא בחירה מצוינת עבור כל מי שרוצה לקחת את הנוכחות המקוונת שלו לשלב הבא.

רוצים לפתוח חשבון נסיון ללא עלות באחסון של קלאודוויז? < לחצו כאן >

במידה סוכנות דיגיטל שתעזור לכם עם אחסון אתרים בCloudways תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר כאן >>>

קלאודוויז היא פלטפורמת אירוח בענן מנוהלת המאפשרת לך לפרוס ולנהל יישומי אינטרנט אצל ספקי ענן פופולריים כמו Amazon Web Services (AWS), Google Cloud Platform (GCP), DigitalOcean ועוד. הוא מציע ממשק אינטואיטיבי, כלי ניהול שרתים ותכונות לשינוי קנה מידה ואופטימיזציה של היישומים שלך.

קלאודוויז מספקת פתרון אחסון גמיש יותר בהשוואה לאחסון רגיל. עם Cloudways, היישומים שלך מאוחסנים בשרתים וירטואליים בענן, מה שאומר שיש לך שליטה רבה יותר על משאבי השרת, ביצועים טובים יותר ויכולת לשנות בקלות את גודל ואיכות השרתים שלך לפי הצורך.

Cloudways מציעה מספר יתרונות, כולל:
ניהול שרת קל באמצעות לוח בקרה ידידותי למשתמש.
בחירה של מספר רב של ספקי ענן ומיקומי מרכז נתונים.
ביצועים גבוהים וגמישות עבור האתרים שלך.
גיבויים אוטומטיים ואמצעי אבטחה להגנה על הנתונים שלך.
אפשרויות מטמון מתקדמות ושילוב רשת מסירת תוכן (CDN) לזמני טעינת דפים מהירים יותר.
תמיכת לקוחות 24/7 מצוות המומחים של Cloudways.

Cloudways מציעה מבנה תמחור גמיש המבוסס על ספק הענן ומשאבי השרת שתבחר. התמחור כולל את עלות תשתית הענן, שירותים מנוהלים ותמיכת לקוחות. אתה יכול למצוא מידע מפורט על תמחור באתר Cloudways, והם מציעים גם ניסיון חינם של 3 ימים כדי לבדוק את השירותים שלהם.

תוכן העניינים

צריכים פרטנר לדיגיטל?

מלאו את הפרטים וניצור אתכם קשר

cloudways
נמאס לכם שהאתר שלכם איטי?
רוצים אתר מהיר יותר מחמקן?

גם עם 0 ידע טכני ומקצועי תוכלו לפתוח בעצמכם אחסון אתר מהיר עם תמיכה 24/7 של נציג אנושי! ואם אתם צריכים עזרה בפתיחת חשבון תפנו אלינו ונעזור.

סוכנות דיגיטל - בידול bidul

בידול - סוכנות דיגיטל

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?