סוכנות דיגיטל - בידול bidul
מה הבידול שלך?

5 סיבות מדוע עסק חייב לעשות קידום אתרים לעסקים

אז מה זה בעצם SEO (קידום אתרים לעסקים) ?

(או אופטימיזציה למנועי חיפוש) הוא השם שניתן במשותף למכלול הפעולות הנעשות על מנת לגרום לאתר להופיע קרוב לראש תוצאות החיפוש כאשר מחפשים מונח / ביטויי מסויים.

ניתן להסביר זאת טוב יותר בעזרת דוגמה:

נניח שיש שני אתרים. האחד נקרא אתר A ואילו השני הוא אתר B. שני האתרים הללו מוכרים כלי בישול למטבח

כעת, אם אתר A ביצע SEO מתאים עבור מילות המפתח הקשורות למוצריו, הוא יופיע קרוב לראש תוצאות החיפוש כאשר מישהו יזין שאילתת חיפוש כגון 'קניית כלי בישול באינטרנט' או 'קניית כלי מטבח'.

מצד שני, אם אתר B אינו מותאם כראוי, הוא לא יופיע קרוב לראש תוצאות החיפוש…גם אם הוא במקרה פופולרי יותר מאתר A.

אז, בקצרה, ניתן להגדיר קידום אתרים לעסקים כצעדים שננקטים כדי לייעל את האתר של מותג מסוים על מנת לגרום לו להופיע גבוה יותר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש (SERPs).

קידום אתרים לעסקים

5 סיבות מדוע קידום אתרים לעסקים הוא הכרחי בעידן שלנו

עבור האנשים שאולי לא ממש מכירים את התחום, ביצוע קידום אתרים לעסקים יכול להישמע כמו משהו נוסף ומשלים, כמו שאומרים "לא ביג דיל אם יהיה או לא יהיה.."

אז בואו נשים את הדברים על השולחן, אתם חייבים לעשות קידום אתרים לעסקים אם אתם לא רוצים להשאר מאחור.

כיום, הצלחתו של עסק אינטרנטי תלויה במידה רבה במידת אופטימיזציית ה- SEO שלו. אם אתר האינטרנט של בית עסק אינו מותאם, הוא יופיע איפשהו בעמוד העשירי או ה-12 של תוצאות החיפוש. ביננו? אף אחד לא מגיע לתוצאות החיפש האלה כשמחפש משהו בגוגל..

לפי הנתונים, 75% מהמחפשים אינם מגיעים רחוק יותר מהעמוד הראשון של תוצאות החיפוש.

מלבד הסיבה העיקרית והחיונית הזו לכך שקידום אתרים לעסקים הוא הכרחי לחלוטין, ישנן גם עוד המון סיבות:

קידום אתרים לעסקים

1.קידום אתרים לעסקים יכול להגדיל את התנועה האורגנית

בהשוואה לפתרונות זמניים כמו פרסום ממומן, קידום אתרים היא דרך הרבה יותר טובה להגביר את המודעות לבית העסק מכיוון שהתנועה שהיא מובילה לאתר שלכם היא אורגנית וארוכת טווח.

כאשר אתר אינטרנט מותאם כראוי למנועי החיפוש, הוא יופיע בסמוך לראש העמוד באופן תמידי. במילים אחרות, ביטויים לא ייעלמו משם במהירות… כפי שקורה בפרסום ממומן, ברגע שכיביתם את הקמפיין והפסקת לשלם לא יראו אתכם.

בנוסף, קידום אתרים לעסקים הוא רעיון טוב מכיוון שלפי מחקר, 70% – 80% מכלל המשתמשים האינטרנטים מתעלמים לחלוטין ממודעות ממומנות בתוצאות החיפוש ובוחרים במקום זאת ללחוץ על תוצאות אורגניות. מה שזה בעצם אומר שמשתמשים, מעצם טבעם, נוטים יותר ללחוץ על תוצאות אורגניות ולא על מודעות ממומנות.

קידום אתרים לעסקים

2. קידום אתרים מגביר את האמינות של בית העסק שלכם

זהו אחד היתרונות הכי חזקים שיש לקידום אתרים לעסקים.

כאשר אתר מופיע בראש תוצאות החיפוש, הוא אוטומטית נראה אמין למשתמשים. אתר תרמית או ספאמי לעולם לא יוכל להגיע לדף העליון של תוצאות החיפוש. לכן ללא ספק זו אינדיקציה לסמכותו ומהימנותו של האתר.

עכשיו בואו נכנס יותר לעובי הקורה.

לאלה שמכירים קצת יותר את עולם ה- SEO, אז בטח אתם יודעים שקישורים נכנסים ממלאים תפקיד מרכזי מאוד בהעלאת הדירוג של אתר במנוע החיפוש של גוגל. קישורים נכנסים מוגדרים כקישורים המוצבים באתרים אחרים המפנים חזרה לאתר ספציפי אחר. כאשר אתר מקושר על ידי אתרים סמכותיים אחרים באינטרנט כמו לדוגמא "Ynet", האתר המקבל את הקישור יעלה במדרגות במהירות רבה יותר לראש העמוד.

כאשר אתר מופיע בחלק העליון של תוצאות החיפוש, זה אומר שקישרו אליו אתרים סמכותיים. בדרך כלל אתרים סמכותיים כמו Ynet ו Walla לדוגמא, לא יוציאו קישורים לאתר הונאה או ספאם, הם יתנו רק קישורים לאתרים שהם אמיתיים ולגיטימיים.

בשיטה הזו, הגולשים יכולים להבין שאתר שמופיע בסמוך לראש התוצאות הוא אמין באופן חד משמעי.

קידום אתרים לעסקים -Screaming Frog

3. קידום אתרים הוא חסכוני ונותן החזר השקעה מצוין (ROI)

בהשוואה לשיטות שיווק אחרות, ביצוע קידום אתרים לעסקים הוא די חסכוני. בטח שיותר חסכוני  מהרצת מפרסום ממומן או מפרסום בטלוויזיה, לא צריך לשפוך המון כסף בשביל לקדם את האתר שלכם.

מה אפשר לעשות? רוב העסקים הרציניים היום משתמשים בסוכנות דיגיטל שגורמת לירידה בעלויות הפרסום הממומנות באמצעות קידום אתרים לעסקים לאתר שלכם וגורמת לו להיות מדורג גבוה בתוצאות החיפוש. בנוסף תגדילו את התנועה האורגנית לאתר שלכם ותייצרו אתר סמכותי ואמין.

4. קידום אתרים לעסקים מגדיל את מספר הקונים באופן כללי.

יתרון גדול נוסף של קידום אתרים לעסקים, שכאשר בית העסק עושה קידום אתרים, יש אפשרות למקד את הקידום למיקומים גיאוגרפיים ספציפיים ולגרום לאתר שלכם להופיע גבוה יותר ב-שורות החיפוש עבור אנשים הנמצאים באזור הספציפי שתבחרו.

בדרך זו, תוכלו להגדיל את מספר הלקוחות הפיזיים המבקרים בבית העסק שלכם בפועל. כאשר אנשים באזור שלכם ימצאו את האתר שלכם, יהיה להם מוטיבציה לבקר בחנות הפיזית שלכם במקום לעשות קניות באינטרנט.

קידום אתרים לעסקים

5. קידום אתרים לעסקים כאן כדי להישאר

בשורה התחתונה, הסיבה שבגללה אתם צריכים לעשות קידום אתרים לעסקים היא כי קידום אתרים הוא לא משהו שככל הנראה הולך למות בקרוב. זו לא איזושהי גישה אופנתית שפשוט תהפוך ללא פופולרית עם הזמן.

כל עוד קיימים מנועי חיפוש וכל עוד יש לאנשים את הרצון להשתמש באינטרנט לצרכיהם, קידום אתרים לעסקים יישאר מרכיב שיווקי חיוני עבור כל המותגים והעסקים.

כך שאם עסק לא יבצע אופטימיזציה נכונה באתר שלו למנועי החיפוש, הוא יתקשה מאוד לשרוד בעידן הדיגיטלי של היום. לפי מצבנו בשנת 2022, SEO היא אחד הדברים הכי חשובים שעסק חייב לעשות למען הצמיחה שלו.

קידום אתרים לעסקים

לסיכום..

אלו היו כמה מהסיבות העיקריות לכך שקידום אתרים לעסקים הוא חשוב ביותר והכרחי לבית עסק.

קידום אתרים הוא גורם שיווקי חשוב מאוד בימינו. כל בית עסק שיבצע אופטימיזציה מוצלחת לאתר שלו, יגרום לכך שישאר בעמוד הראשון של תוצאות מנועי החיפוש וכך יוכל להניב יותר תנועה ולהגדיל את מכירותיו.

עם קידום אתרים נכון, עסק יכול להשיג יתרון תחרותי בשוק, ולהפוך את עצמו לפופולרי עבור הלקוחות הפוטנציאלים שלו.

תוכן העניינים

צריכים פרטנר לדיגיטל?

מלאו את הפרטים וניצור אתכם קשר

cloudways
נמאס לכם שהאתר שלכם איטי?
רוצים אתר מהיר יותר מחמקן?

גם עם 0 ידע טכני ומקצועי תוכלו לפתוח בעצמכם אחסון אתר מהיר עם תמיכה 24/7 של נציג אנושי! ואם אתם צריכים עזרה בפתיחת חשבון תפנו אלינו ונעזור.

סוכנות דיגיטל - בידול bidul

בידול - סוכנות דיגיטל

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?